En

کاربردها

کاربردها

 

پمپ و پکیج تزریق برای تولید نفت خام و گاز طبیعی

پکیج های سفارشی ساخت ما برای تولید نفت خام و گاز طبیعی در Off-shore به کار می رود.

 

 

 

 

فرآیند بودار کردن گاز با پمپ و پکیج تزریق

 از ویژگیهای گاز طبیعی، اکسیژن و نیتروژن بی بو بودن آنهاست که این می تواند خطرناک باشد، لذا در صنعت طی فرآیندی ماده ای با بوی تند به گاز اضافه می کنند.که استفاده از آنها قابل اطمینان باشد.  

 پمپ و پکیج تزریق برای برج های تقطیر و پالایشگاه ها

نفت خام ابتدا باید تمیز، جداسازی و پالایش شود تا بتواندبه صورت محصولاتی مانند : بنزین، گازوئیل، نفت کوره، روان کننده ها، پروپان و بوتان درآید که این فرآیند از طریق پمپ و پکیج های تزریق صورت می گیرد.

 

 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای صنایع پتروشیمی 

پمپ ها و پکیج های تزریق در صنعت پتروشیمی برای تولید محصولاتی از قبیل پلاستیک ها،فراورده های دارویی، رنگ ها و مواد شوینده کاربرد دارد

 

 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای صنایع شیمیایی

زمانیکه سیال سمی، خورنده، قابل اشتعال و سوسپانسیون داریم عملیات انتقال باید با دستگاهی دقیق با تحمل فشار بالا صورت گیرد که این مهم از طریق پمپ های دیافراگمی ، دوزینگ و پکیج های تزریق انجام می شود. 

 

پمپ و پکیج های تزریق در صنعت پلاستیک

در صنعت پلاستیک برای تولید موادی مانند : وکس، پیش گیرنده شعله (flame retardent ) و روان کننده ها و همچنین فرآیند پلی اتیلن می توان از دوزینگ پمپ ها و پکیج های تزریق استفاده کرد. 

 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای تولید مواد شوینده و پاک کننده ها 

برای تولید مواد شوینده خانکی و صنعتی در تمامی سطوح از مواد خام گرفته تا محصول نهایی می توان از پمپ و پکیج های تزریق استفاده کرد. 

 

 

پمپ و پکیج تزریق برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی 

برای تولید مواد بهداشتی با کیفیت بالا و بدون مواد نگهدارنده نیاز به ابزارآلات دقیق می باشد پمپ و پکیج های تزریق برای رسیدن به این امر شما را یاری رساند .

 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای داروسازی، علوم زیستی و صنایع بیوتکنولوژی

از آنجا که در صنعت داروسازی مقدار مواد برای ساخت دارو بسیار اهمیت دارد لذا پمپ و پکیج های تزریق می تانند نقش مهمی را ایفا کنند. 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای صنایع غذایی و نوشیدنی 

برای هموژنیزه و تجزیه سازی مواد غذایی و نوشیدنی و کلیه فرآیندهای مرتبط با آن از قبیل انتقال، اختلاط، حرارت دادن و ... می توان از پمپ ها و پکیج های تزریق استفاده نمود.

 

 

پمپ و پکیج های تزریق برای نیروگاه های برق

برای انتقال، دوزینگ و اختلاط سیال ها در نیروگاه های تامین برق می توان از پمپ ها و سیستم های تزریق استفاده نمود. همچنین این پمپ ها برای تصفیه فاضلاب، بیوگاز و... به کار می رود.

 

پمپ و پکیج های تزریق برای نیروگاه های برق

از پمپ و سیستم های تزریق برای سایر صنایع که نیاز به دوزینگ دقیق و یا انتقال سیال هست نیز اسفاده می شود