En

سیستم آماده سازی و تزریق پلیمر

پلیمرها به دلیل ساختار مولکولی بزرگ در صنایع گوناگون از جمله تصفیه آب و فاضلاب بسیار پر کاربرد می باشد.اغلب پلیمرها به صورت پودر می باشند و برای آماده سازی و ترکیب در فرایندهای گوناگون بایستی به صورت محلول تهیه شود. یکی از پر کاربرد ترین نوع پلیمر ها در صنعت تصفیه آب و فاضلاب پلی الکترولیت می باشد. این پلیمرها در سیال سبب به هم پیوستن و کلوخه شدن ذرات معلق می شود. کلوخه شدن ذرات معلق  چگالی آن را افزایش داده و در نهایت سبب ته نشینی ذرات معلق خواهد شد. به همین دلیل این دستگاه، پکیج آماده سازی و تزریق پلی الکترولیت نیز نامیده می شود. 

شرکت Doseuro ایتالیا با بهره گیری از دانش و تجربه خود در زمینه تزریق و آماده سازی مواد شیمیایی اقدام به طراحی و ساخت پکیج های اتوماتیک آماده سازی و انحلال پلیمر نموده است. همچنین گروه صنعتی هیدروپارس با توجه به نیاز بازار ایران و همچنین ارائه خدمات پس از فروش مناسب و با پشتکار مثال زدنی پرسنل فنی و دپارتمان تحقیق و توسعه خود موفق به ساخت پکیج های آماده سازی و انحلال پلیمر به صورت اتوماتیک و دستی نموده است. سیستم های آماده سازی و تزریق پلیمر به دو دسته زیر طبقه بندی می شود:

  • پکیج های آماده سازی و انحلال پلیمر به صورت دستی و اتوماتیک
  • پکیج های رقیق سازی پلیمر به صورت دستی و اتوماتیک

سیستم های آماده سازی و رقیق سازی پلیمر تولید شده توسط گروه صنعتی هیدروپارس بنا به درخواست کارفرما از جنس استیل 316L، استیل 304L، استیل 316، استیل 304، PVC، PP و HDPE ساخته می شود. همچنین سیستم کنترلی پکیج با استفاده از رله، میکروکنترلر و یا PLC قابل عرضه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتربا دپارتمان مهندسی گروه صنعتی هیدروپارس تماس حاصل فرمایید.