En

پمپ انتقال مواد شیمیایی 
شرکت هیدروپارس ارائه دهنده انواع پمپ های انتقال مواد شیمیایی

استفاده از مواد شیمیایی یکی از ارکان جدایی ناپذیر صنعت می باشد. رفتارهای فیزیکی و شیمیایی مواد مختلف و خطرات احتمالی ناشی از انتقال و استفاده از این مواد شیمیایی باعث شده تا پمپ هایی جهت انتقال مواد شیمیایی طراحی و تولید شوند که عموما از مواد مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند .
این پمپ ها براساس نوع ماده شیمیایی دارای ساختار و جنس قطعات در تماس با سیال متفاوتی هستند ، اساس استفاده از این نوع پمپ انتقال مواد شیمیایی خطرناک (مواد شیمیایی سمی و خورنده)، مواد شیمیایی با لزجت بالا (ویسکوزیته بالا)، مواد کولوئیدی و سوسپانسیون ها می باشد.
انواع پمپ های انتقال مواد شیمیایی عبارتند از:

  • پمپ سانتریفیوژ
  • پمپ مگنتیک
  • پمپ پریستالتیک
  • پمپ اسکرو
  • پمپ های دنده ای
  • پمپ های Vane
  • پمپ های محرک بادی
  • پمپ های جابجایی مثبت
  • پمپ های درام

گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش پمپ های سانتریفیوژ کمپانی Stubbe آلمان و Argal ایتالیا، پمپ های پریستالتیک کمپانی Ragzzini ایتالیا و پمپ های اسکرو شرکت Novarotors ایتالیا در ایران آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی به صنایع گوناگون اعلام می دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان مهندسی گروه صنعتی هیدروپارس تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و خدمات گروه صنعتی هیدروپارس و همچنین گفتگو با مسئولان فروش، می توانید ما را با لینک زیر دنبال فرمایید.

 

اطلاعات تماس با ما 

پمپ های سانتریفیوژ افقی: 

پمپ های سانتریفیوژ به منظور انتقال مواد شیمیایی خورنده مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل جنس قطعات در تماس با سیال از مواد مقاوم در برابر مواد شیمیایی از جمله S.S.316، FRP، CTFE، HDPE، PVDF، PVC و PP استفاده می شود. گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان نماینده شرکت Argal آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

مشاهده محصول

پمپ های اسکرو:

پمپ های اسکرو، مارپیچی و یا مونو پمپ ها با بهره گیری از فرایند Progressive cavity جهت انتقال مواد شیمیایی با ویسکوزیته بالا، مواد شیمیایی دارای ذرات معلق زیاد و ساینده استفاده می شود. گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان نماینده شرکت Novarotors ایتالیا آماده ارائه خدمات به صنایع مختلف می باشد.

   

مشاهده محصول

پمپ های سانتریفیوژ عمودی:

پمپ های سانتریفیوژ عمودی به دلیل استفاده از کوپلینگ های بلند کاربرد های زیادی جهت پمپاژ مواد شیمیایی از مخازن ذخیره دارد. گروه صنعتی هیدروپارس نماینده انحصاری شرکت Argal ایتالیا در ایران ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش این سری از پمپ ها می باشد.

    

مشاهده محصول

پمپ های محرک بادی: 

پمپ های دیافراگم بادی و یا پمپ های نیوماتیکی (پنوماتیکی) به منظور انتقال مواد شیمیایی خورنده، قابل انفجار، آتش زا و همچنین مواد شیمیایی سمی و با گرانروی بالا مورد استفاده قرار می گیرد. انرژی مورد نیاز این پمپ ها به وسیله هوای فشرده تامین می شود. گروه صنعتی هیدروپارس نماینده انحصاری پمپ های محرک بادی Argal ایتالیا می باشد.

مشاهده محصول

پمپ های مگنتی:

پمپ های مگنتیک (محرک مغناطیسی) برای انتقال مواد شیمیایی خطرناک (اسیدها، بازهای قوی و مواد سمی) مورد استفاده قرار می گیرد. جنس قطعات در تماس با سیال S.S.316، CTFE، PVDF، PVC و PP می باشد. گروه صنعتی هیدروپارس نماینده انحصاری شرکت Stubbe آلمان و Argal ایتالیا می باشد.

   

مشاهده محصول

پمپ های پیستونی:

پمپ های جابجایی مثبت پیستونی به منظور انتقال سیال با فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرد. میزان دبی خروجی این مدل پمپ ها مستقل از فشار می باشند. گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان نماینده فروش شرکت Ram Pump انگلستان در ایران آماده ارائه خدمات هرچه بیشتر به صنایع مربوطه می باشند.

   

مشاهده محصول