هیدروپارسEn

محصولات و خدمات

وبلاگ

گروه صنعتی هیدروپارس در راستای سیاست های مشتری مداری خود اقدام به انتشار وبلاگی با محوریت محصولات خود در صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، آب و فاضلاب ...

ادامه

اخبار

گروه صنعتی هیدروپارس به عنوان یکی از سازندگان فعال در زمینه ساخت پکیج های تزریق مواد شیمیایی وبا حضور در عرصه های صنعتی همانند نمایشگاه های بین المللی نفت و گاز  ...

ادامه

جدول سازگاری شیمیایی

با توجه به نیاز مبرم صنایع به منظور انتخاب متریال تجهیزات و قطعات سازگار با مواد شیمیایی گوناگون گروه صنعتی هیدروپارس امکان ارائه جدول سازگاری مواد شیمیایی را به صورت آنلاین و رایگان ...

ادامه

درباره هیدروپارس

شرکت هیدروپارس با ایجاد و گسترش گروهی توانمند، پیشرو و پویا در حوزه تصفیه آب و فاضلاب، سیستم های آماده سازی پلیمر، پمپ های تزریق و انتقال مواد شیمیایی، پکیج های آماده سازی، تزریق و انتقال مواد شیمیایی و همچنین فیلتراسیون سیالات تلاش می نماید تا با عملی ساختن ایده ها و نوآوری های خود و فعالیت در کلیه زمینه های ساخت تجهیزات، تولید و تامین مواد شیمیایی، سیستم های کنترل صنعتی، مشاوره و طراحی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، مشاوره و طراحی سیستم های آماده سازی، انتقال و تزریق مواد شیمیایی و فیلتراسیون سیالات شما را به یک تجربه کاری موفق دعوت نماید.

محصولات

گروه صنعتی هیدروپارس با بهره گیری از پتانسیل بالا در زمینه مهندسی، ساخت، تامین و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، پکیج های تزریق و انتقال مواد شیمیایی و بهسازی آب سیستم های صنعتی...

ادامه

بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

+1

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

در این راستا گروه صنعتی هیدروپارس تولید کننده تجهیزات سرچاهی و پکیج های تزریق مواد شیمیایی، مخازن تحت فشار و ... به عنوان یکی از شرکت کنندگان این نمایشگاه پذیرای شما عزیزان و همکاران گرامی درسالن 11-10 غرفه 256 می باشد. 

 

فعالیت ها

اجرای پروژه های EPC

اجرای پروژه های EPC

گروه صنعتی هیدروپارس با بهره گیری از پتانسیل بالا در زمینه مهندسی، ساخت، تامین و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، پکیج های تزریق و انتقال مواد شیمیایی و بهسازی آب سیستم های صنعتی آماده انجام پروژه های EPC برای انواع صنایع بالادستی و پایین دستی می باشد. رزومه قوی گروه صنعتی هیدروپارس در اجرای پروژه های EPC صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی گواه بر این ادعا می باشد.

خدمات بازرگانی

خدمات بازرگانی

تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع در زمینه پمپ های تزریق و انتقال، میکروفیلترها و ممبران های سیالات، یکی از خدمات گروه صنعتی هیدروپارس می باشد. این مجموعه به عنوان نماینده انحصاری فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت هایDoseuro ،ASV-Stubbe ،Argal ،Ragazzini ،Novarotors ، Technical ،Fox ،Filtteck و Elfab اقدام به ارائه طیف وسیعی از محصولات نموده است.

خدمات مهندسی

خدمات مهندسی

با توجه به نیاز صنایع به حل مشکلات و چالش های موجود در بخش های فرآیندی، گروه صنعتی هیدروپارس با بهره گیری از دانش و تجربه پرسنل فنی خود اقدام به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، ساخت و اصلاح سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، سیستم های آماده سازی، انتقال و تزریق مواد شیمیایی و همچنین سیستم های فیلتراسیون سیالات نموده است. هدف از ایجاد دپارتمان مهندسی در این مجموعه، رفع مشکلات عملکردی، اصلاح پروسه های فرآیندی در صنایع و آموزش کارشناسان فنی در صنایع می باشد.