En

پروژه ها

پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستان

گروه صنعتی هیدروپارس با هدف ایجاد محیط زیست پاک و عاری از هرگونه مواد سمی و مضر برای آب های سطحی و زیر زمینی اقدام به تولید پکیج های تصفیه فاضلاب مناسب برای تصفیه پسماند های بهداشتی و بیمارستانی دی کلینیک یاسوج نموده است.

پکیج تزریق مواد شیمیایی نیروگاه رامین

 با توجه به نیاز کارفرما به تزریق مواد شیمیایی مختلف با دقت بالا، گروه صنعتی هیدروپارس اقدام به تولید پکیج های تزریق مورد نیاز نیروگاه رامین با استاندارد API675 نموده است. همچنین با وجود تحریم های بی رحمانه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت هیدروپارس بدون هیچگونه مشکلی در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز، پکیج تزریق مواد شیمیایی را در زمان تعهد شده به کارفرما تحویل داده است.

پکیج تزریق سدیم متا بی سولفیت

یکی از کاربردی ترین مواد شیمیایی در تصفیه آب و فاضلاب سدیم متا بی سولفیت می باشد. تزریق ماده شیمیایی سدیم متا بی سولفیت سبب حذف کلر آزاد در آب می شود. بنابراین میزان دقیق تزریق این ماده شیمیایی در خطوط تصفیه آب بسیار مهم می باشد. گروه صنعتی هیدروپارس با استفاده از دانش فنی خود در زمینه تزریق مواد شیمیایی، طراحی و ساخت پکیج آماده سازی و تزریق محلول متا بی سولفیت سدیم را برای پتروشیمی شیراز با توجه به استانداردهای مورد نیاز کارفرما بر عهده گرفته است.

سیستم تصفیه آب خط تامین بخار شرکت لاستیک سازی دنا

کیفیت آب مصرفی واحد های تامین بخار کارخانجات مختلف در کنترل هزینه های جاری بهره برداری و تعمیرات تاثیر گذار بوده است. در همین زمینه شرکت لاستیک سازی دنا به منظور تامین آب ورودی دیگ های بخار و تجهیزات حرارتی خود اقدام به تامین دو دستگاه سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس نمود. گروه صنعتی هیدروپارس با استفاده از آنالیز آب خام و اجرای سیمولاتورهای مختلف سیستم مزبور را طراحی و ارائه نمود. این سیستم از آنالایزر های آنلاین قابل برنامه ریزی استفاده میکند که زمینه را برای راهبری هرچه آسانتر سیستم .R.O فراهم کرده است.

پکیج تزریق مواد شیمیایی کارخانه سیمان

در فرایند تولید الیاف سیمانی بدون آزبست به منظور ساخت قطعات سیمانی از قبیل لوله های بتنی مسلح شبکه های فاضلاب و جمع آوری آبهای سطحی و ... کنترل مواد شیمایی مختلف ترکیبی از اهمیت فراوانی برخوردار است. در همین راستا گروه صنعتی هیدروپارس طراحی پکیج تزریق مواد شیمیایی با دقت بالا را برای کارخانه مزبور به عهده گرفت.

پیش تصفیه آب شیرین کن صنعتی شرکت فولاد ویان

به منظور جلوگیری از ورود ذرات معلق، ترکیبات آلی و مشتقات کلر به آب شیرین کن های صنعتی استفاده از پیش تصفیه مناسب شامل فیلتر شنی و فیلتر کربن فعال تحت فشار بسیار ضروری می باشد. گروه صنعتی هیدروپارس با در نظر گرفتن نیاز شرکت فولاد ویان، اقدام به طراحی، ساخت و نصب و راه اندازی سیستم پیش تصفیه مناسب برای آب شیرین کن های آن مجموعه نموده و استاندارد های مورد نیاز آب ورودی به سیستم .R.O را کسب نموده است.

پروژه پکیج تزریق اتوماتیک پرکلرین

پکیج تزریق محلول پرکلرین به صورت کاملا اتوماتیک با تجهیزات پایش آنلاین یکی از چندین پکیج تزریق کلر زنی این شرکت می باشد که علیرغم عملکرد مناسب قابلیت انتقال دیتا به اتاق کنترل در فاصله دور را دارد. این پکیج به منظور بهره برداری در شرایط ویژه منطقه ای (مرزی) طراحی گردیده و دارای استانداردهای خاص فنی و محیطی (منطقه ای ) بوده است. سفارش دهنده پکیج یکی از شرکتهای بهره بردار مناطق نفت خیز جنوب غربی ایران می باشد.

پل لجن روب فاضلاب کارخانه فولاد

پروژه پل لجن روب تمام اتوماتیک فاضلاب کارخانه فولاد، به منظور استفاده در سیستم ته نشینی اولیه و ثانویه مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم دارای دو مکانیزم جمع آوری لجن از کف مخزن و لایروبی سطح فاضلاب می باشد. از مزایای این سیتم می توان به اپراتوری آسان و راندمان بالای تصفیه فیزیکی فاضلاب اشاره نمود.